Szanowni Państwo, 

 z przykrością informujemy, że z dniem 31 marca 2019 roku zakończy się współpraca między Energią dla Firm S.A. w upadłości z siedzibą w Warszawie a LUX MED sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych na Państwa rzecz, w związku z zawartymi umowami przystąpienia do Opieki Medycznej LUX MED.

 Wobec powyższego, dostęp do ww. świadczeń zdrowotnych na obowiązujących dotychczas warunkach będzie Państwu zapewniony wyłącznie do dnia 31 marca 2019 roku. 

 W najbliższym czasie zostanie do Państwa skierowana korespondencja zawierająca oświadczenie Syndyka masy upadłości Energia dla Firm S.A. w upadłości z siedzibą w Warszawie o odstąpieniu od zawartych umów przystąpienia do Opieki Medycznej LUX MED wraz ze wskazaniem podstaw odstąpienia. 

 W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z:

 - infolinią LUX MED sp. z o.o. z siedzibą Warszawie pod numerem 22 33 81 902 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-19:00)

 lub 

 - Biurem Syndyka masy upadłości Energia dla Firm S.A. w upadłości z siedzibą w Warszawie pod numerem 22 639 45 55 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30) lub na adres e-mail: edf@syndycy.com.pl.

 

 Z wyrazami szacunku,

Piotr Głodek, syndyk


Od 1 kwietnia 2019 r. dla Klientów Energia dla Firm, którzy posiadali opiekę w Lux Med. Sp. z o.o. została przygotowana specjalna oferta pakietów medycznych na preferencyjnych warunkach. Oferta jest ograniczona czasowo.

Aby skorzystać z oferty prosimy o kontakt:

- Numer telefonu 22 33 81 902 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-19:00)

- adres email – sprzedaz_ind@luxmed.pl