ENERGIA DLA FIRM S.A. TO EKSPERT W DZIEDZINIE ENERGII.

Śledzimy trendy, wymagania rynku i szybko na nie reagujemy. W ten sposób wprowadzamy innowacyjne produkty i stale podnosimy jakość obsługi.

Rozpoczynając działalność w 2010 roku, rozwijaliśmy się razem ze zliberalizowanym rynkiem energii i ewoluującymi wymaganiami naszych Klientów. Nauczyło nas to wsłuchiwania się w potrzeby tych, z którymi współpracujemy i szukania rozwiązań, dopasowanych do każdego biznesu. Dzięki temu jesteśmy obecnie jednym z największych niezależnych sprzedawców energii w Polsce i stale rozszerzamy portfolio naszych produktów i usług.

Mając na względzie przyszłość Twojej firmy, prognozujemy wydatki na energię i optymalizujemy je tak, byś mógł lokować budżet i rozwijać kompetencje oraz ofertę swojej działalności.

Jesteśmy członkiem Towarowej Giełdy Energii. Posiadamy koncesję URE na sprzedaż energii elektrycznej i gazu do 2030 roku

OKREŚLAMY TWOJE POTRZEBY

Proponujemy przejrzyste i jasne warunki współpracy. Przygotowujemy ofertę skomponowaną dla potrzeb Twojego biznesu. Oddajemy do Twojej dyspozycji konsultanta, z którym możesz zawsze porozmawiać i zasięgnąć jego porady.

POMAGAMY I DORADZAMY

Pozwól nam być Twoim doradcą – stawiamy na dobre relacje. Pracujemy tak, byś zechciał przedłużać z nami umowę. Załatwiamy za Ciebie wszelkie formalności związane ze zmianą sprzedawcy energii upraszczając procedury oraz redukując formalności do niezbędnego minimum.

SPEŁNIAMY DANE OBIETNICE

Zapewniamy optymalizację kosztów zakupu energii i dotrzymujemy słowa. Wnikliwie audytujemy Twoje wydatki, by poszukać oszczędności tam, gdzie inni ich nie widzą. Informacja o strukturze paliw znajduje się tutaj.

Energia dla firm S.A. decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki posiada koncesję nr OEE/16388/W/OLB/2010/MSZ na obrót energią elektryczną do 15.06.2030 r. oraz koncesję nr OPG/194A/16388/W/2/2012/ŁG na obrót paliwem gazowym do 31.12.2030 r.

GRUPA KAPITAŁOWA I AKCJONARIUSZE

Rozwijamy się i rośniemy w siłę. Grupę kapitałową Energia dla firm S.A. tworzą spółki SunWind, Centrum Usług Wspólnych - Energia i Gaz oraz Krajowe Centrum Audytów Energetycznych.

Właścicielem Energii dla firm S.A. jest Polski Fundusz Energetyczny FIZAN.

Polski Fundusz Energetyczny FIZ AN został założony w roku 2015 na bazie doświadczeń biznesowych wyniesionych z szeregu projektów inwestycyjnych w obszarze energii zarówno w Polsce jak i regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Jest aktywnym uczestnikiem polskiego rynku kapitałowego. Działając w obszarze energii oraz utilities, Fundusz realizuje projekty związane z wprowadzaniem na rynek innowacyjnych rozwiązań zarówno w zakresie sprzedaży energii oraz sposobu obsługi klienta.


ZAUFALI NAM:

Najlepszą wizytówką jest dla nas opinia naszych partnerów biznesowych. To na ich zaufanie i zadowolenie pracujemy. Nasze usługi zostały docenione przez wielu z nich. Przekonaj się dlaczego warto z nami współpracować!

mini_palac.jpg
mini_famed.jpg
mini_tommarg.jpg
mini_henpol.jpg
mini_TUR-zaklady-miesne.jpg
mini_simech.jpg
mini_wieliczka1.jpg